Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2017 17:08
Destiny 2 i Xur. Powrót znanego handlarza - miejsce oraz towary
1275V

Destiny 2 i Xur. Powrót znanego handlarza - miejsce oraz towary

Bungie nie zapomniało o znanym cenionym handlarzu z Destiny. W kontynuacji powrócił Xur, który oferuje graczom pierwsze, bardzo ciekawe przedmioty. Na dobry początek gracze mogą nabyć między innymi ciekawy karabin fuzyjny.

Destiny 2 zbiera bardzo pozytywne opinie od dziennikarzy oraz graczy, ponieważ deweloperzy znacząco rozwinęli pomysł z 2014 roku. Mimo wszystko studio nie zrezygnowało z niektórych pomysłów, które zostały ciepło przyjęte przez społeczność.

Destiny 2 - recenzja gry

Jednym z takich elementów jest Xur.  Weekendowy handlarz, który pojawia się w grze w piątek, a wraca do swojej tajemniczej nory w poniedziałek. Sprzedawca nie zawsze znajduje się w tym samym miejscu, a na dobry początek znajdziecie go w Grobie Obserwatora na planecie Nessus.

Poniższy film pomoże wszystkim graczom, którzy mają problem ze znalezieniem Xura. Zaznaczę tylko, że w przyszłym tygodniu zapewne znajdziemy go w innym miejscu.

W jego ofercie znajdziecie tym razem karabin fuzyjny, pancerz korpus dla Łowcy, rękawice, pancerz korpus dla Czarownika. Szczególnie ciekawą propozycją dla niektórych może okazać się ten pierwszy przedmiot, który charakteryzuje się sporym atakiem, wielką siłą rażenia oraz posiada zachowanie pędu.

Dokładną prezentację zobaczycie poniżej:

 

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap