Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2017 19:50
Switchblade to MOBA z autami. Zwiastun prezentuje tytuł free-2-play
825V

Switchblade to MOBA z autami. Zwiastun prezentuje tytuł free-2-play

Deweloperzy coraz to śmielej łączą gatunki i bawią się różnymi koncepcjami. Na taki ruch zdecydowało się Lucid Games, które zapowiedziało Switchblade. Gra łączy kilka projektów i już wkrótce zadebiutuje na dwóch platformach.

Switchblade to arenowy, sieciowy i zarazem drużynowy shooter, w którym gracze kontrolują szybkie i przepełnione giwerami samochody. Każde starcie odbywa się na zasadach pięć na pięć, a rozgrywka przypomina gry z serii MOBA. Za tytuł odpowiada Lucid Games, które wcześniej miało przyjemność stworzyć Geometry Wars 3: Dimensions, czy też 2K Drive.

ATOMEGA to nowa gra Ubisoftu. Zwiastun i szczegóły zaprezentowane przez Francuzów

W Switchblade zadaniem kierowców nie będzie przejechanie wyznaczonej trasy, a dominowanie na mapie. Samochody muszą eliminować wieżyczki rywali, zabijać napotkane moby, a w ostateczności wpaść do bazy przeciwników i zniszczyć główny budynek.

Założenia projektu są bardzo ciekawe, a sporym atutem produkcji może być forma dystrybucji – podobnie jak League of Legends, Switchblade będzie dostępny dla wszystkich graczy na PlayStation 4 i komputerach osobistych za darmo. Autorzy zapewne liczą na wielkie zainteresowanie propozycją i zarobek dzięki małym płatnościom.

Graczy odsyłam na witrynę deweloperów, gdzie możecie wypełnić chęć uczestnictwa w testach beta. Zmagania odbędą się na dwóch platformach, ale autorzy aktualnie nie potwierdzili chęci połączenia serwerów.

Materiał: Switchblade Announce Trailer

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/lucid-games-announces-free-play-vehicle-action-game-switchblade-ps4-pc

Tagi: lucid games Switchblade zapowiedź

Nie przegap