Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 21:30
Xbox One zyskuje kolejne gry. Wsteczna Kompatybilność rośnie
1902V

Xbox One zyskuje kolejne gry. Wsteczna Kompatybilność rośnie

W ostatnich tygodniach odrobinę ucichło o Wstecznej Kompatybilności, ale właśnie Microsoft zdecydował się poszerzyć zestawienie o kolejne sześć produkcji. Lista nie jest przepełniona wielkimi hitami, ale niektórzy mogą ucieszyć się z powrotu „Świętych”.

Po dzisiejszej aktualizacji Wsteczna Kompatybilność zawiera 421 produkcji. Zestawienie małymi krokami rośnie i możemy mieć pewność, że w przyszłości na Xboksie One, Xboksie One S i Xboksie One X będą dostępne wszystkie tytuły z Xboksa 360.

Xbox One S w specjalnym wydaniu od Xbox Polska. Oferta dla fanów szybkich samochodów

Oferta jest bardzo pozytywna, ponieważ pozwala graczom zapoznawać się z historiami bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wystarczy wrzucić do czytnika konsoli płytkę lub pobrać wcześniej kupioną produkcję i można jeszcze raz poznawać przygodę.

W dzisiejszym zestawieniu warto wyróżnić Saints Row: The Third – trzecia przygoda gangu zadebiutowała na rynku w 2011 roku i zgarnęła noty na poziomie 84%. Tytuł wyróżniał się świetnym humorem oraz przyjemną opowieścią.

Tak prezentują się nowości we Wstecznej Kompatybilności:   

  • Monopoly Deal
  • Saints Row: The Third
  • Slender: The Arrival
  • Super Contra
  • Undertow
  • Virtual-On (Tylko Japonia)

Należy na pewno dodać, że Microsoft wciąż nie zajął się listą „najbardziej pożądanych gier” – zestawienie otwiera Call of Duty: Modern Warfare 2, Skyrim, Call of Duty: Modern Warfare 3, Call of Duty 4: Modern Warfare oraz Grand Theft Auto: San Andreas.

Materiał: Slender: The Arrival - Console Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox live xbox one

Nie przegap