Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 20:30
Bohaterowie Divinity: Original Sin 2
947V

Divinity: Original Sin 2. Gameplay prezentuje początek opowieści

Od dzisiaj sympatycy rozgrywki na PC mogą rozpocząć przygodę wykreowaną przez Larian Studios. Jeśli nadal nie jesteście przekonani, czy warto zainwestować gotówkę w produkcję Belgów, zapoznajcie się z nowym materiałem, który pozwala podjąć ostateczną decyzję.

Na 14 września zaplanowano premierę Divinity: Original Sin 2. Niestety, aktualnie z tą historią zapoznają się wyłącznie gracze na PC – chociaż autorzy zapowiedzieli wydanie na trzech platformach, to początkowo skupili się na dopieszczeniu wersji przeznaczonej na komputery osobiste.

Divinity: Original Sin 2 z edycją kolekcjonerską na wypasie. Twórcy pokazują zawartość

Mam wrażenie, że tym razem nie kupujemy „kota w worku”, bo akurat pierwsza odsłona zaprezentowała bardzo wysoki poziom. Edycja na komputery osobiste zgarnęła oceny na poziomie 87%, a wydanie ulepszone (wrzucone na rynek po roku od pierwotnej premiery) zostało docenione przez dziennikarzy z całego świata, a średnia ocen mówi sama za siebie: 88-94%.

Jednocześnie kontynuacja została znacząco rozbudowana. Autorzy dodali nowe rasy, kolejne klasy, zupełnie nową przygodę, dopracowali system walki i zajęli się wieloma dodatkowymi elementami.

Poniższy materiał to czysty gameplay prezentujący sam początek opowieści, więc ostrzegam przed niepożądanymi szczegółami, jednak rozgrywka powinna pomóc graczom, którzy wciąż nie potrafią się zdecydować, czy warto inwestować w Divinity: Original Sin 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gameplay Larian Studios

Nie przegap