Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 17:43
Assassin’s Creed: Origins na mocnym zwiastunie. Ubisoft zachęca do Egiptu
1698V

Assassin’s Creed: Origins na mocnym zwiastunie. Ubisoft zachęca do Egiptu

Francuska korporacja wczoraj podgrzewała atmosferę przed nowym zwiastunem Assassin’s Creed: Origins, a dzisiaj możemy spojrzeć na wielką prezentację. Studio w końcu zdecydowało się na mocny materiał, który powinien skłonić wielu graczy do zarezerwowania lotu do Egiptu.

Najnowsza przygoda serii Assassin’s Creed zaprowadzi śmiałków do samego Egiptu. Akcja opowieści została umiejscowiona w starożytności, a głównym bohaterem został Bayek z Siwy. Główny bohater przez wiele lat służył faraonom jako agent. Protagonista musiał jednak przystosować się do wydarzeń – greckie wpływy wprowadzone przez dynastię Ptolemeuszy sprawiły, że specjalna jednostka Egipcjan została zapomniana.

Assassin's Creed: Origins lets us choose a difficulty level

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy materiał, który w fantastyczny sposób przedstawia nową miejscówkę – Egipt idealnie nadaje się do realiów uniwersum Assassin’s Creed, ponieważ twórcy mają spore pole do popisu w tworzeniu zadań, opowieści, czy po prostu angażowania do przygody prawdziwych person.

Studio zarysowuje również wydarzenia. Jak widać  gracze otrzymają możliwość uczestniczenia w wielkim konflikcie, który będzie miał istotny wpływ na cały Egipt – oczywiście aktualnie bez dodatkowych informacji.

Na uwagę na pewno zasługuje montaż. Ubisoft ponownie potrafi zaciekawić, a nie możemy zapomnieć, że do premiery pozostał jeszcze ponad miesiąc… Pewnie wkrótce zostaną opublikowane kolejne materiały przybliżające nową scenerię.

Tagi: Assassin’s Creed: Origins trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap