Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 14:38
PES 2018 z prawdziwymi drużynami, ligami i niektórymi strojami. Pierwszy Option File dostępny!
8320V

PES 2018 z prawdziwymi drużynami, ligami i niektórymi strojami. Pierwszy Option File dostępny!

Nie musieliśmy długo czekać na pierwszą, istotną aktualizację przygotowaną przez fanów PES-a do najnowszej odsłony. Na dobry początek gracze zapoznają się z między innymi prawdziwymi nazwami drużyn.

Licencje to nadal spory problem Konami. Firma stara się jednak pozyskiwać prawa do poszczególnych drużyn i dzięki podpisanym umowom w PES 2018 znajdziecie oficjalnych piłkarzy z między innymi FC Barcelony, Liverpool F.C., czy też reprezentacji Polski.

Recenzja Pro Evolution Soccer 2018

Mimo to najwięksi fani serii nie zawodzą. Zaledwie po kilku dniach od premiery przygotowano pierwszy Option File, który mogą wgrać gracze na PlayStation 4. Jest to wstępna wersja łatki, która wprowadza:

  • Prawdziwe nazywa oraz logotypy lig
  • Prawdziwe nazwy oraz logotypy drużyn
  • Wszystkie stroje z ligi hiszpańskiej, Juventusu oraz innych zespołów (sezon 2017/2018)
  • Wszystkie stroje reprezentacji

Oczywiście Konami nie zamierza banować graczy za wgrywanie plików, a wprowadzenie Option File na PlayStation 4 jest wyjątkowo banalne. Wystarczy wrzucić pliki na pendrive -> podłączyć pendrive do konsoli, włączyć grę, przejść do Edit Menu, następnie do Data Management i tam pojawia się opcja Import/Export.  

Wszystkie pliki pobierzecie z tego miejsca. Tak jak wspomniałem wyżej, jest to wstępna wersja aktualizacji, a wkrótce gracze otrzymają dostęp do kolejnych „poprawek”.

Pliki pobierzecie z tego miejsca.

Materiał: Polska reprezentacja w Pro Evo 2018. Gameplay Polska - Niemcy (Poland VS Germany)

Źródło: Nikodem Sobas

Tagi: Konami option file pes 2018 Pro Evolution Soccer 2018

Nie przegap