Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 13:53
Wiedźmin 3: Dziki Gon  za 49,99 zł w pudełku!
4862V

Wiedźmin 3: Dziki Gon za 49,99 zł w pudełku!

Na taką ofertę czekało pewnie wielu. Wielką produkcję CD Projekt RED można nabyć za zaledwie 49,99 zł i to w pudełkowym wydaniu. Takiej oferty jeszcze nie było!

Jedna z najbardziej utytułowanych produkcji w historii gier wideo została przygotowana przez rodzime studio CD Projekt RED. Tytuł już wkrótce otrzyma wielką aktualizację, która pozwoli wykorzystać dodatkową moc PlayStation 4 Pro – produkcja zadziała w oczekiwanej przez wielu rozdzielczości 4K.

Wiedźmin 3: Dziki Gon 4K. Twórcy zapowiadają wielką aktualizację

Wiedźmin to prawdziwa perełka. Tytuł z 2015 roku został od premiery znacząco poprawiony i ulepszony, a dodatkowo doczekał się dwóch, wielkich dodatków. Jeśli jednak nie zapoznaliście się jeszcze z podstawką, to w sumie nie macie teraz wyboru. Historię Wiedźmina kupicie za niespełna 50 zł!

W Empiku znajdziecie również Edycję Limitowaną Krew i Wino – jest to jeden z DLC, który również kupicie za zaledwie 49,99 zł. W zestawie zainteresowani otrzymają kod do pobrania dodatku, poradnik do Gwinta, talia kart Nilfgaard, talia kart Północne Królestwa, żetony do gry oraz kolekcjonerskie pudełko.

To jest idealny moment, by przypomnieć sobie poniższy zwiastun, a w zasadzie jest to również świetny czas na powrót do Wiedźmina. Wkrótce gra zostanie ponownie ulepszona – stosowne pliki trafią także na Xboksa One w późniejszym terminie (zapewne w okolicach premiery Xboksa One X).

Za podesłanie informacji dziękuję użytkownikowi tomci23.

Źródło: Informacje od czytelników

Tagi: CD Projekt RED promocja Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap