Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2017 10:32
Dragon's Crown Pro na PlayStation 4. Reedycja jednej z najpiękniejszych gier 2D
1489V

Dragon's Crown Pro na PlayStation 4. Reedycja jednej z najpiękniejszych gier 2D

Dragon's Crown to jedna z najładniejszych gier 2D w historii (co uwzględniliśmy w naszym rankingu publikowanym jakiś czas temu). Okazuje się, że ten świetny tytuł doczeka sie odświeżonej wersji

Targi TGS 2017 zaczną się już za kilka dni. Można się oczywiście spodziewać, że na imprezie w Tokio pojawi się wiele ciekawych zapowiedzi. Wygląda na to, że jedna z nich została już właśnie zdradzona. Chodzi o Dragon's Crown na PlayStation 4!

10 gier z najładniejszą grafiką 2D

Obsługa strony Niconico pospieszyła się z umieszczaniem bannera zachęcającego do składania preorderów na... Dragon's Crown Pro na PlayStation 4. Atlus nie zdążył jeszcze zapowiedzieć takiego wydawnictwa. Śmiało można zakładać, że chodzi tutaj o odświeżoną wersję tego hitu 2D, w rozdzielczości 4K.

Obsługa Niconico już usunęła wspomniany baner, ale na szczęście znalazł się gracz, który zdążył wykonać zrzut ekranu dokumentujący te rewelacje.

Pełna zapowiedź Dragon's Crown Pro pojawi się pewnie trakcie TGS 2017. Targi odbywać się będą w dniach 21-24 września 2017 r.

Dragon's Crown obecnie dostępne jest wyłącznie na PS3 i PS Vita. Poniżej zajawka przypominająca gameplay z tej znakomitej chodzonej bijatyki.

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/dragons-crown-pro-ps4-announcement-leaked

Tagi: dragon's crown Dragon's Crown Pro playstation 4 ps4 tgs 2017

Nie przegap