Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 22:00
Nintendo Direct z Super Mario Odyssey i nowymi grami. Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo
770V

Nintendo Direct z Super Mario Odyssey i nowymi grami. Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo

Posiadacze Nintendo Switchów oraz Nintendo 3DS-ów będą jutro bardzo niewyspani. Japończycy zapowiedzieli kolejną imprezę z serii Nintendo Direct, która pozwoli zainteresowanym poznać nadchodzące tytuły na dwie konsole Nintendo. W tym miejscu będziecie mogli zobaczyć show.

W nocy ze środy na czwartek (24:00) odbędzie się Nintendo Direct poświęcony nowym produkcjom zmierzającym na Nintendo Switcha oraz Nintendo 3DS-a. Japończycy potwierdzili również gorący materiał z Super Mario Odyssey, który pozwoli odpowiedzieć graczom na wiele nurtujących pytań.

Metroid: Samus Returns. Recenzje zapowiadają ogromny hit, a porównanie pokazuje klasę deweloperów

Nintendo doskonale wie, że „nie samym Marianem Switch żyje”, więc podczas wydarzenia mamy poznać kilka ciekawych tytułów zmierzających na nową platformę Big N. Sporo mówi się w ostatnich dniach o ulepszonej wersji Super Smash Bros z Nintendo Wii U – o odświeżonej wersji słyszeliśmy pierwszy raz jeszcze kilka miesięcy przed premierą konsoli.

To prawdopodobnie również idealny moment na prezentację „czegoś związanego z Bayonettą” – Platinum Games kilkukrotnie uśmiechało się szeroko do posiadaczy sprzętu Nintendo i podobno mamy dzisiaj zobaczyć jedną z dwóch produkcji: odpicowany zestaw Bayonetta 1+2 lub Bayonetta 3.

Nadciągające show to również czas na pokazanie, że Nintendo 3DS wciąż żyje, ma się dobrze i będzie rozwijany kolejnymi killerami przez kolejne miesiące - może prezentacja 2-3 hitów debiutujących na urządzeniu w przeciągu następnych miesięcy? Oby!

A na co Wy czekacie?  

Tagi: 3ds Nintendo nintendo direct nintendo switch

Nie przegap