Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 20:00
José Mourinho narzeka na grę Manchesteru United, więc odpowiada mu PlayStation UK
2141V

José Mourinho narzeka na grę Manchesteru United, więc odpowiada mu PlayStation UK

Liga Mistrzów wróciła. Najlepsi piłkarze na świecie prezentowali swoje umiejętności i był to szczególny dzień dla fanów Manchesteru United. Czerwony Diabły w końcu wróciły do prestiżowych rozgrywek, ale trener zespołu nie był zadowolony z gry swoich piłkarzy, więc sytuację skomentowało PlayStation UK.

Manchester United dobrze zapoczątkował rozgrywki w tegorocznej Lidze Mistrzów. Anglicy wygrali z FC Basel 3:0, jednak trener Czerwonych Diabłów nie był do końca zadowolony z gry swoich zawodników.

Wraca Liga Mistrzów, wraca nasz typer! Dzisiaj druga część I kolejki

José Mourinho podczas pomeczowego wywiadu porównał grę piłkarzy do tej z „PlayStation” wyjaśniając, że piłkarze skupili się na fantazyjnej grze zamiast tej skutecznej, odpowiedniej:

„Graliśmy fantazyjną piłkę nożną, taką z PlayStation. Nie lubię tego – tych chwytów i sztuczek.”

Stwierdzenie „PlayStation football” jest dobrze znane nie tylko na Wyspach. Właśnie takie sformułowanie często pada podczas relacji z ligi hiszpańskiej, gdzie zawodnicy popisują się sztuczkami, a często przez to zapominają o grze zespołowej.

Temat świetnie podłapał brytyjski oddział PlayStation, który zareagował na słowa uznanego trenera:

„Przepraszamy José Mourinho, nie parkujemy autobusu w PlayStation… Jesteśmy tutaj, by bawić.”

Wiadomość pewnie nigdy nie trafi do Portugalczyka, ale to dobra odpowiedź, którą szczególnie pewnie docenią przeciwnicy taktyki często wykorzystywanej przez zespoły prowadzone przez  Mourinho.

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap