Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.09.2017 08:17
Okami HD. Edycja limitowana, gameplay i więcej screenów
1221V

Okami HD. Edycja limitowana, gameplay i więcej screenów

Okami HD to nie ściema, tylko rzeczywisty produkt, co wczoraj potwierdził Capcom. Wiadomo, że tytuł ma trafić niedługo na PC, PS4 i XOne.

Potwierdzenie istnienia Okami HD napłynęło do nas wczoraj. Dzisiaj pora na kolejne materiały wideo i grafiki z rzeczonego wydania popularnej produkcji z PS2, Wii i PS3.

Pierwsze informacje o Okami HD

Wiadomo, że Okami HD trafi do pudełek w Japonii w wersji na PS4. W galerii prezentujemy zawartość takiego fizycznego wydania gry w edycji limitowanej. W jej ramach do pudełka trafi kopia gry i trzy drukowane grafiki, z czego dwie będą służyć do ozdobienia ścian w domu. Nie wiadomo jeszcze czy taką samą edycję limitowaną otrzymamy w Europie.

Wiadomo, że gra ma zadziałać w rozdzielczości 4K a podczas loadingów otrzymamy możliwość zagrania w mini-gierki, które były dostępne w wersji na PlayStation 2, ale zostały wycięte z edycji na Nintendo Wii i PlayStation 3.

Okami HD ma trafić na rynek 13 grudnia w przypadku PC i 21 grudnia na PlayStation 4 i Xboksów One. Jeden ze screenów w galerii prezentuje tryb wyświetlania obrazu w proporcjach 16:9 i 4:3. Gracz będzie mógł wybrać, który tryb mu bardziej odpowiada (oczywiście 4:3 to oryginalne proporcje z gry, ale w takiej sytuacji na bokach kadru współczesnych TV będą wyświetlane czarne pasy).

 

Tagi: Capcom clover studio okami Okami HD pc ps4 xone

Nie przegap