Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2017 19:32
WRC 7. Gameplay pokazuje wysokie umiejętności Stéphane'a Lefebvre'a
697V

WRC 7. Gameplay pokazuje wysokie umiejętności Stéphane'a Lefebvre'a

Mistrz Rajdowych Mistrzostw Świata sezonu 2014 w kategorii WRC 3 zdecydował się sprawdzić najnowszą produkcję Kylotonn Entertainment. Profesjonalny kierowca w najlepszych warunkach pokonuje specjalne odcinki ze Szwecji.

Jak najlepiej promować grę o wyścigach rajdowych? Angażując w prezentację produkcji profesjonalnych kierowców. Stéphane Lefebvre pojawił się w siedzibie deweloperów, gdzie miał okazję sprawdzić najnowszą wersję tytułu.

Szczegóły premiery WRC 7

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że nie są to suche słowa typu „o, tak bardzo mi się podobało”, „świetna gra, jestem mega fanem od dzieciństwa”, a czysty gameplay, który pokazuje opanowanie kierownicy przez kierowcę, a jednocześnie samą produkcję.

Francuz na pewno nie spędził w studiu kilku dni, a po prostu zasiadł na wygodnym, kubełkowym fotelu i rozpoczął sprawdzanie tytułu. To właśnie ten element pokazuje, że w WRC 7 możemy oczekiwać świetnego odwzorowania realizmu.

Gameplay również wygląda świetnie. Dynamiczne wchodzenie w zakręty, niezła oprawa, rzucanie samochodem na oblodzonych zakrętach… Oj, WRC 7 na pewno nie będzie łatwą przeprawą dla każdego, ale miłośnicy gatunku powinni zacierać rączki.

W WRC 7 otrzymamy dostęp do 13 rajdów (w tym Rajd Polski), które rozgrywają się w 15 krajach na 4 kontynentach. Produkcja trafi do polski dzięki wydawnictwu Techland.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bigben Interactive gameplay Kylotonn Entertainment wrc 7

Nie przegap