Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2017 16:11
The Evil Within 2 na fantastycznym zwiastunie
929V

The Evil Within 2 na fantastycznym zwiastunie. Przerażające potwory i efektowna akcja

Bethesda kolejny raz pozytywnie zaskakuje prezentując The Evil Within 2. Gra otrzymała mocny zwiastun, który został obładowany bestiami oraz małymi fragmentami rozgrywki. Na ten tytuł trzeba czekać!

Od samej prezentacji The Evil Within 2 możemy przyglądać się świetnym materiałom prezentującym nową historię wykreowaną przez Tango Gameworks. Japończycy nie zawodzą tworząc ciekawy horror, który może zainteresować szerokie grono odbiorców.

Recenzja The Evil Within 2

Szykuje się ostra jazda bez trzymanki z przerażającymi stworami i zakręconą historią? Cytując klasyka „Shut Up And Take My Money”! Nowy materiał stworzony przez Japończyków potrafi zaciekawić tytułem, bo studio pokazuje, że w The Evil Within 2 nie zabraknie efektownych scen.

Gra ponownie stawia na swobodę w podejmowaniu misji i większość wydarzeń możemy rozegrać „po cichu”, ale autorzy nie widzą również problemu, by za sprawą bohatera wybić całe nadciągające zło. Ten drugi wariant zabawy będzie znacznie trudniejszy, bo twórcy podkręcili poziom trudności.

Niektórzy mogą powiedzieć, że najnowszy zwiastun odrobinę za bardzo przypomina Resident Evil 5, ale wcześniejsze fragmenty pokazywały zdecydowanie spokojniejszą akcję – strzelanie do rozpędzonych tłumów zombie w horrorach nie jest dla wszystkich wielką przyjemnością.

Tagi: Bethesda Tango Gameworks The Evil Within 2 zwiastun

Nie przegap