Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2017 17:15
Okami HD oficjalnie! Data premiery, ulepszenia i platformy
1436V

Okami HD na zwiastunie! Capcom potwierdza informacje

Były przecieki, była wiadomość od Koreańczyków i w końcu mamy oficjalną wiadomość. Okami powróci w ulepszonej wersji i zadebiutuje tuż pod koniec roku. Wiadomość powinna ucieszyć fanów pierwowzoru.

Jeszcze kilka tygodni temu były to tylko plotki ujawnione przez jednego z informatorów, ale w ubiegłym tygodniu koreański odpowiedni PEGI ocenił tytuł, więc prezentacja była tylko i wyłącznie kwestią czasu.

Recenzja tygodnia: Okiem maniaka o Okami kilka słów

Informacje o odświeżonej wersji Okami znalazły się w najnowszym numerze Famitsu. Capcom potwierdził stworzenie wersji, która zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Możemy jednocześnie potwierdzić datę premiery – 13 grudnia zagrają sympatycy PC, a 21 grudnia do zabawy dołączą posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One. W Japonii tytuł trafi do pudełek wyłącznie w wersji na konsolę Sony, więc w Europie powinniśmy zobaczyć fizyczne wydanie przynajmniej na konsolach. Japończycy przygotują również limitowaną edycję, jednak aktualnie nie poznaliśmy jej zawartości.

Okami HD zaoferuje opowieść w rozdzielczości 4K, a podczas ekranów wczytywania otrzymamy możliwość zagrania w mini-gierki, które były dostępne w wersji na PlayStation 2, ale zostały wycięte z edycji na Nintendo Wii i PlayStation 3.

Standardowo możemy również liczyć na wsparcie osiągnięć oraz trofeów.

 

[Aktualizacja #1]

Capcom potwierdza wcześniejsze informacje i publikuje zwiastun. Gra trafi na Zachód 12 grudnia! 

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/okami-hd-announced-ps4-xbox-one-pc

Tagi: Capcom Okami HD PC playstation 4 xbox one

Nie przegap