Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.09.2017 12:21
Destiny 2. Zaplanowane wyłączenie serwerów o niefortunnej porze
1592V

Destiny 2. Zaplanowane wyłączenie serwerów o niefortunnej porze

Można powiedzieć, że sieciowe produkcje są na tyle dobre, na ile sprawnie działają ich serwery. Dziś wieczorem Destiny 2 będzie stanowić kiepską propozycję dla fanów strzelania. Wszystko przez zaplanowane prace.

Z Destiny 2 występują cały czas pewne problemy (m.in. zawieszanie gry na niektórych egzemplarzach PS4 Pro) a Bungie zamierza je jak najszybciej załatać.

Recenzja Destiny 2

Prawdopodobnie część poprawek zostanie wprowadzona już dzisiaj, w trakcie prac konserwacyjnych na serwerach gry. Niestety taka robota wiąże się z utrudnieniami dla graczy. Wydawca ogłosił na Twitterze, że serwery Destiny 2 będą nieaktywne dzisiaj od godziny 16:00 do 20:00. Jeśli zalogujecie się przed godz. 16, to będziecie mogli pograć jeszcze do 17:00 a później zostaniecie wyrzuceni z rozgrywki sieciowej.

Cóż, czas wyłączenia serwerów jest raczej niefortunny. Lepiej byłoby, gdyby takie działania odbywały się rano, kiedy ludzie są w pracy/szkole. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać, że akcja ma globalny charakter i trudno znaleźć w takiej sytuacji idealny moment.

Ogłoszenie dotyczy również serwerów obsługujących pierwszą odsłonę Destiny.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-12-destiny-2-servers-will-be-down-for-four-hours-today

Tagi: destiny Destiny 2 serwery

Nie przegap