Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.09.2017 09:53
Bayonetta i Vanquish na PS4 i XOne. Obsługa sklepów zdradza plany Segi
1488V

Bayonetta i Vanquish na PS4 i XOne. Obsługa sklepów zdradza plany Segi

Czy Bayonetta 3 już powstaje? Z ostatnich wiadomości publikowanych przez Hidekiego Kamiyę wynika, że to możliwe. Zagranie w taką produkcję to jednak bardzo odległa wizja. Na szczęście na naszym radarze pojawiła się inna pozycja związana z marką Bayonetta.

Kilka słowackich i czeskich sklepów chyba znów wystąpiło przed szereg, zdradzając wydawnicze plany Segi. Po gorącym przecieku dotyczącym szykowanego edycji Shenmue 1 & 2 na PS4 oraz XOne w Sieci pojawiła się oferta dotycząca Bayonetta na PS4 oraz Xone.

Sklepy zdradzają istnienie Shenmue 1 & 2 na PS4, XOne

O ile można mieć wątpliwości co do prawdziwości plotek na temat odświeżonych wersji Shemue 1 & 2, to chyba nie ma nikogo, kto nie przewidywałby ruchu Segi w kierunku przeniesienia Bayonetty również na PS4 oraz XOne. W końcu gra została w kwietniu 2017 r. odrobinę odświeżona i wydana w wersji na PC.

Cena za Bayonettę na PS4 i XOne, którą podają rzeczone sklepy to ok. 55 euro. Sporo, ale musicie wiedzieć, że w pakiecie otrzymamy za taką kwotę od razu również Vanquish (PS4/XOne). Ten tytuł również niedawno pojawił się w ofercie na PC, więc Sega ma ułatwione zadanie z konwersją.

Wydawnictwo Bayonetta & Vanquish Pack ma trafić na rynek na przełomie października/listopada. Póki co wiadomość ma oczywiście status plotki. Spodziewamy się jednak, że już we wrześniu Sega potwierdzi rewelacje dotyczące nie tylko Bayo na PS4/XOne, ale również Shenmue 1 & 2.

Tagi:

Nie przegap