Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.09.2017 08:30
Shenmue 1 & 2 Pack na PS4 i XOne w ofercie słowackich sklepów
1756V

Shenmue 1 & 2 Pack na PS4 i XOne w ofercie słowackich sklepów

Yu Suzuki udzielił w ostatnich dniach wywiadu, z którego napływają do nas niepokojące wieści. Okazuje się, że prace nad Shenmue III są cały czas w powijakach. Na szczęście wygląda na to, że Sega umili nam długie oczekiwanie.

Na rychłą premierę Shenmue III nie mamy raczej co liczyć. Pewnie Yu Suzuki nie wyrobi się na 2018 roku ze swoim dziełem - szczególnie, że takie elementy jak animacja twarzy bohaterów praktycznie nie istnieją.

Shenmue III. Yu Suzuki tłumaczy bardzo prymitywną animację w cutscenkach

Pojawiło się mimo wszystko światełko w tunelu dla fanów serii. Cztery europejskie sklepy umieściły w swoich ofertach wydawnictwo Shenmue 1 & 2 Pack, czyli pakiet odświeżonych pierwszych dwóch odsłon gry Segi, przeznaczony na PS4 oraz Xbox One.

Sklepy z Czech i Słowacji twierdzą, że Shenmue 1 & 2 Pack ma kosztować 49.99 euro i że pojawi się na rynku jeszcze w 2017 r.

Czyżby pracownicy takich firm jak Alza, Heureka, GetGame i MadGamer pospieszyli się z publikacją? Sega na razie nie komentuje tego "wycieku". Jakiś czas temu wydawca na Twitterze pisał jednak, że chciałby zrobić coś, co ucieszyłoby fanów w kontekście marki Shenmue. Czekamy zatem na oficjalne wieści...

Źródło: http://www.dualshockers.com/shenmue-1-2-pack-ps4-xbox-one-leaked/

Tagi: dreamcast plotka ps4 Sega shenmue shenmue 2 wyciek xone

Nie przegap