Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.09.2017 16:28
Kamen Rider Climax Fighters kolejną bijatyką ekskluzywną dla PS4. Walcz jak Power Rangers!
992V

Kamen Rider Climax Fighters kolejną bijatyką ekskluzywną dla PS4. Walcz jak Power Rangers!

Kamen Raider jest bardzo starym cyklem, powstającym nieprzerwanie od 1971 roku. Najprościej rzecz ujmując, są to Power Rangers, ale stylizowani bardziej na motywy związane z insektami i posiadający magiczne moce. Teraz cykl otrzyma świeżą bijatykę wyłącznie na PS4!

 

Chyba każdy z nas wie kim są legendarni już Power Rangers. Kultowa seria oparta na japońskim Super Sentai podbiła świat i sprawiła, że każdy dzieciak zapragnął spotkać Zordona, dostać morfer i walczyć ze złem. Jednakże mało kto wie, że Super Sentai ma silnego konkurenta, który na Zachodzie mimo wszystko przędzie nieco słabo.  Kamen Raider postanawia powrócić do walki o uwagę graczy i wraca na PlayStation 4.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Po wielu latach przerwy, seria znów zawita na konsolach w formie bijatyki 3D, w której to zmierzymy się w dwóch trybach - 1 vs. 1 bądź 2 vs. 2. Do dyspozycji otrzymamy otwarte areny zrobione w trójwymiarze, wielu różnorodnych zawodników i całą gamę magicznych kombosów, którymi zmiażdżymy rywali.

Bandai Namco zapowiedziało, iż Kamen Rider Climax Fighters trafi na sprzęt Sony w Japonii już w grudniu, a następnie wyląduje w kolejnych regionach - w tym być może na Zachodzie, czego byśmy sobie bardzo życzyli. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun z rozgrywką.

Tagi: Bandai Namco Kamen Rider Climax Fighters

Nie przegap