Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.09.2017 13:41
L.A. Noire. Okładka i nowe informacje. Gra na Nintendo Switch będzie droższa
2830V

L.A. Noire. Okładka i nowe informacje. Gra na Nintendo Switch będzie droższa

L.A. Noire jest jedną z najlepszych gier jakie do tej pory wydało Rockstar. Fantastyczna historia, rewelacyjny system rozrywki i technologia mimiki twarzy, jakiej do dziś prawie nikt nie przebił.

Po ponad 6 lat od pierwotnej premiery przygody Cole'a Phelpsa trafią na aktualną generację sprzętów, zahaczając przy tym nawet o Nintendo Switch!

L.A. Noire w Encyklopedii PPE.pl

Z okazji zapowiedzi dostaliśmy nieco świeżych informacji, w tym tą smutną, która głosi, że L.A. Noire na NS będzie kosztował aż o 10 dolarów więcej, a wszystko to przez drogie karty na gry, które forsuje Nintendo. Miejmy jednak nadzieję, że przyniesie to jakieś dobre efekty w postaci lepszego działania gry na sprzęcie.

Dodatkowo Rockstar pokazał okładkę we wszystkich wersjach, które znajdziecie w naszej galerii. Z usprawnień jakie zobaczymy w remasterze warto wymienić lepsze efekty światła, chmur na niebie, szersze kąty kamer w wielu scenach, poprawione tekstury, dodanie wsparcia dla 4K na PS4 Pro i XOne X, oraz dalsze pole rysowania obiektów. Premiera już 14 listopada!

Tagi:

Nie przegap