Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 20:30
Nintendo Switch z przemyślaną reklamą
1070V

Nintendo Switch z przemyślaną reklamą. Idealna konsola do rywalizacji ze znajomymi

Japończycy ponownie w ciekawy sposób wykorzystują jeden z największych atutów Nintendo Switcha. Firma zachęca do rywalizacji ze znajomymi w różnych miejscach i tym samym przenoszenia starć na nowe tereny.

Nintendo Switch systematycznie odnosi ogromne sukcesy, ale Japończycy wciąż promują sprzęt i zachęcają do swojej propozycji kolejnych graczy. Najnowsza reklama skupia się na rywalizacji w terenie.

Layers of Fear: Legacy na Nintendo Switch. Polacy przenoszą horror na platformę Nintendo

Nintendo Switch ma kilka mocnych atutów, ale jednym z najważniejszych plusów sprzętu jest jego mobilność. Bez większych przeszkód możemy kontynuować rozgrywkę w duże tytuły w terenie i przykładowo poznawać nową przygodę Linka w ogródku, w poczekalni u lekarza, czy też na plaży.

Japończycy doskonale znają potencjał maszyny i właśnie z tego powodu najnowszy spot skupia się na pojedynkach ze znajomymi – posiadacze Nintendo Switchów mogli już poznać tę przyjemność, gdy spotkamy się z kumplami na świeżym powietrzu, ogarniamy grilla, otwieramy trunki i sprawdzamy dla przykładu Mario Kart 8.

To spora przyjemność, która wkrótce wejdzie na jeszcze wyższy poziom. EA Sports przygotowało najlepszą w historii przenośną Fifę i ta premiera ubarwi wiele spotkań. Możliwość zmagań na pojedynczym Joy-Conie zwiastuje murowany hit.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo nintendo switch reklama tv spot

Nie przegap