Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 22:00
Lichtspeer na Nintendo Switch
624V

Lichtspeer na Nintendo Switch. Zwiastun prezentuje tytuł Polaków

Polscy deweloperzy coraz to śmielej interesują się nową platformą Nintendo. Lichtspeer to kolejny tytuł, który zadebiutował na Nintendo Switch i gracze mogą bez najmniejszych przeszkód zainteresować się wypasioną edycją.

Wczoraj miałem okazję zapowiadać na portalu „Wszystko z nami w porządku”, czyli dokument, w którym poznamy ostatnie miesiące prac nad między innymi Lichtspeer. Bartek oraz Rafał zaprezentują graczom wszystkie aspekty kreowania gier wideo.

Wszystko z nami w porządku. Zwiastun filmu dokumentalnego o powstaniu Lichtspeer

Lichtspeer w wersji Double Speer Edition właśnie zadebiutowało na Nintendo Switchu. Produkcja otrzymała nowy tryb kooperacji, w którym dwóch graczy może rywalizować z kolejnymi przeciwnikami – partner w tym wypadku wciela się w psa-pomocnika. Twórcy przygotowali również nowym systemem zapisów, dopracowali poziom trudności oraz zajęli się licznymi, mniejszymi poprawkami związanymi z rozgrywką.

Założenia polskiego tytułu są bardzo proste – zainteresowani wcielają się w bohaterów, przemierzają światy i rywalizują z napotkanymi przeciwnikami za pomocą włóczni. Naszym zadaniem jest celne strzelanie i taka zabawa została doceniona przez wielu graczy.

Warto przypomnieć, że deweloperzy z Polski coraz to śmielej wspierają Nintendo Switch – na platformie zadebiutował już Bulb Boy, a wkrótce gracze zapoznają się jeszcze z między innymi Layers of Fear: Legacy, Red Game Without a Great Name oraz Green Game: TimeSwapper.

Lichtspeer: Double Speer Edition zostało wycenione na 9,99 euro.

Materiał: Lichtspeer: Double Speer Edition is out on Nintendo Switch

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Lichtspeer nintendo Switch premiera zwiastun