Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.09.2017 12:54
Destiny 2. Bungie przedstawia atrakcje na cały miesiąc i obiecuje sprzątnąć bugi
729V

Destiny 2. Bungie przedstawia atrakcje na cały miesiąc i obiecuje sprzątnąć bugi

Bungie zamierza wspierać Destiny 2 bardzo intensywnie w najbliższych miesiącach (i z pewnością również po nowym roku). Firma właśnie przedstawiła rozkład jazdy na najbliższe 4 tygodnie.

Bungie przedstawiło grafikę z harmonogramem publikacji kolejnych aktualizacji do Destiny 2. Pierwsze atrakcje już trafiły do strzelaniny (Nightfall: The Arms Dealer). Następnie świeże motywy otrzymamy już 12 września, kiedy do gry trafi Nightfall: The Inverted Spire. Dzień później rozpocznie się pierwszy Raid gry w postaci Leviathana.

Poradnik do Destiny 2

W kolejnym tygodniu, 19 września Bungie ma w planach publikację Exodus Crash w Nightfall. 3 dni później doczekamy się wzbogacenia Trials of the Nine. Ostatnie w kolejce będą aktualizacje 26 września (z The Pyramidion w Nightfall) oraz 29 września z nowym wyzwaniem w ramach Trials of the Nine.

Jak widać na brak atrakcji świeżo upieczenie posiadacze Destiny 2 nie będą narzekać.

Bungie zarzeka się również, że współpracuje ściśle z Sony w celu zlikwidowania problemu z zawieszaniem gry na niektórych egzemplarzach PS4 Pro. Kolejnym bugiem, który ma być rozkwaszony jest błąd w pozyskiwaniu MIDA Mini-Tool w queście Enhance. Niektórzy gracze po ukończeniu zadania niestety nie otrzymują rzeczonej broni. Jako tymczasową solucję deweloperzy zaproponowali by mieć w momencie kończenia questa Enhance kilka wolnych slotów w kategorii broni energetycznej.

Tagi:

Nie przegap