Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.09.2017 09:52
Call of Duty: Infinite Warfare. Pożegnanie z grą w Retribution. 4 nowe mapy na zwiastunie
423V

Call of Duty: Infinite Warfare. Pożegnanie z grą w Retribution. 4 nowe mapy na zwiastunie

Były zombiaki. Pora na nowe mapy. Wydawca Call of Duty: Infinite Warfare pompuje hype na premierę Retribution, czyli najnowszego dodatku do popularnej strzelaniny. W Sieci właśnie wylądował nowy zwiastun.

Jeśli nie przepadacie za częstowaniem ołowiem/laserami gnijących żołnierzy, to może zaciekawią was cztery mapy, które Infinity Ward przygotowało dla nas w ostatnim dodatku do Call of Duty: Infinite Warfare. Mapki nazywają sie Carnage, Heartland, Altitude oraz Depot 22. Przebitki gameplayu z nowych aren możecie zobaczyć poniżej, na najnowszym zwiastunie strzelaniny.

Poradnik do Destiny 2

Wydawca tak opisał nowe mapy, które znajdziemy w dodatku Retribution do Call of Duty: Infinite Warfare.

Poznajcie również szczegóły map:

    Carnage – Postapokaliptyczny tor wyścigowy na wybrzeżu Kalifornii. Carnage oferuje dogodne punkty do strzału na daleki dystans i zagrożenia środowiskowe – w tym pułapki ogniowe, które gracze mogą odpalić na żądanie, by usmażyć wrogów.
    Heartland – W Heartland drużyny zawalczą łeb w łeb w symulacji małego amerykańskiego miasteczka, która jest nowym spojrzeniem na klasyczną mapę Warhawk znaną z Call of Duty: Ghosts. Gracze mogą wskoczyć na przekąskę do lokalnej lodziarni, a następnie zdjąć przeciwników z ulicy za pomocą Generatora Czarnej Dziury.
    Altitude – Osadzona w luksusowym, podniebnym centrum handlowym ulokowanym na obrzeżach wszechświata. Altitude rzuca graczy w chaotyczny środek, gdzie sprawne flankowanie jest kluczem do sukcesu. Dodatkowo, mapę otaczają efektowne, unoszące się w powietrzu wodospady.
    Depot 22 – Depot 22 to speluna na skraju cywilizacji – trójliniowa mapa idealna do starć na średni dystans. Gracze mogą walczyć w zwarciu w kantynie lub dorwać wrogów na ścianie wagonów pędzącego pociągu.


I tyle jeśli chodzi o temat Infinite Warfare. Gra wystartowała z bardzo zimnym przyjęciem graczy, którzy bardzo krytykowali jej futurystyczny klimat, ale później sentyment fanów strzelanin się zmienił. Obecnie rzeczona odsłona Call of Duty uznawana jest za porządny kawałek shootera a sprzedaż okazała się dla Activision bardzo wysoka.  DLC pojawi się w pierwszej kolejności na PS4 już 12 września.

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Infinite Warfare

Nie przegap