Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 22:30
Bohaterowie Divinity: Original Sin 2
849V

Divinity: Original Sin 2. Gameplay prezentuje wszystkie elementy walki – taktyczna i efektowna rozgrywka

Już w przyszłym tygodniu pierwsi gracze wyruszą w wielką podróż. Jest to idealny moment na zaprezentowanie wszystkich smaczków rozbudowanego systemu walki, który umili zainteresowanym długie godziny podczas rozgrywki w Divinity: Original Sin 2.

Divinity: Original Sin 2 będzie jedną z najważniejszych premier 2017 roku dla fanów wielkich RPG-ów. Belgowie przez wiele miesięcy prezentowali prace nad tytułem, który urósł względem pierwowzoru w niemal każdym miejscu.

Divinity: Original Sin 2 z edycją kolekcjonerską na wypasie. Twórcy pokazują zawartość

Na tydzień przed premierą studio skupia się na jednym z najważniejszych elementów gry, czyli na walce. Dokładna prezentacja to dokładnie trzyminutowy materiał, który sprawi, że oczekiwanie na premierę będzie zdecydowanie trudniejsze.

Już w pierwowzorze otrzymaliśmy przyjemną, taktyczną walkę, a „Dwójka” zaoferuje nowe możliwości, które na pewno wykorzystamy podczas licznych pojedynków. Nie możemy zapomnieć, że w tytule pojawią się nowe rasy oraz klasy, których zdolności będą niezwykle istotne w trakcie starć.

Aktualnie Divinity: Original Sin 2 zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych, ale studio już zapowiedziało wersję na konsolę, więc możemy oczekiwać stosownej premiery w przeciągu następnych 6-10 miesięcy.  

Materiał: Divinity: Original Sin 2 - Combat Spotlight

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gameplay Larian Studios

Nie przegap