Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 21:30
Prey to gra pełna szalonych mocy, zwariowanych broni i szynki. Twórcy wspominają i zachęcają do tytułu
575V

Prey to gra pełna szalonych mocy, zwariowanych broni i szynki. Twórcy wspominają i zachęcają do tytułu

Arkane Studios dość niespodziewanie opublikowało nowy film o Prey. Firma wspomina produkcję, wychwala niektóre elementy i w sumie dobrze reklamuje swoją przygodę. Na materiale nie brakuje ciekawych informacji.

Arkane Studios przygotowuje się do premiery Dishonored: Death of the Outsider, ale autorzy nie zapominają o swojej podróży w kosmos. Twórcy opublikowali nowy materiał, który wspomina przygodę na Talos 1.

Recenzja Prey

Bethesda zdecydowała się reaktywować uniwersum Prey i pozwoliła Arkane Studios na zupełne odświeżenie uniwersum. Twórcy zdecydowali się oprzeć całą rozgrywkę o tajemniczą stację kosmiczną, na której dochodzi do katastrofy.

Tytuł oferuje spory świat, ciekawe gadżety, widowiskowe moce głównego bohatera, czy też dość nietypowych przeciwników – taki mix sprawił, że propozycja została ciepło przyjęta przez dziennikarzy oraz graczy.

Deweloperzy postanowili przypomnieć o historii prezentując przyjemny materiał wspominkowy – zespół opowiada o najlepszych elementach i taka forma promocji może wielu zaciekawić. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić gry, to na pewno warto ściągnąć wersję demonstracyjną: pliki są dostępne na PlayStation Store, Xbox Store oraz Steam.

Materiał: Prey – szalone moce, zwariowana broń i szynka

Źródło: YouTube.com

Tagi: arkane studios Bethesda gameplay prey zwiastun

Nie przegap