Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 21:29
Arthur Marvel vs. Capcom
504V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Gameplay przedstawia wszystkie efektowne super ataki

Najnowsza bijatyka Capcomu zadebiutuje na rynku już wkrótce, więc możemy dzisiaj spojrzeć na ciekawy materiał prezentujący wszystkie super ataki. W grze nie zabraknie świetnych bohaterów, którzy mogą pochwalić się mocnymi ciosami.

Bohaterowie Marvela już wkrótce zmierzą się z postaciami z gier Capcomu. Wielka premiera Infinite odbędzie się 19 września i produkcja jednocześnie trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Japończycy bardzo wierzą w swój tytuł, który ma na dłużej pozostać w świadomości graczy oraz zaistnieć na esportowej scenie.

Marvel vs. Capcom: Infinite z fabularnym trailerem i screenami

Marvel vs. Capcom: Infinite charakteryzuje się wyjątkowo przyjemnym i z pozoru banalnym systemem walki, którego opanowanie podstaw nie zajmuje wiele godzin, ale oczywiście im więcej czasu spędzimy przy grze, tym będziemy osiągać lepsze rezultaty.

Autorzy ponownie stawiają na bardzo widowiskowe pojedynki, których to najlepszym dowodem jest poniższy film. Każdy z wojaków może pochwalić się mocnym i często nawet pięknym ciosem, a ich jakość zobaczycie na poniższym materiale.

Wykonanie takich super ataków nie jest nawet specjalnie skomplikowane, ale właśnie takie było założenie deweloperów, którzy chcieli ponownie zaoferować system zachęcający do propozycji bardzo szerokie grono odbiorców.  

Materiał: Marvel vs. Capcom: Infinite Super Move

[Aktualizacja #1]

Film wrócił, więc wrzucam ponownie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Marvel vs. Capcom: Infinite

Nie przegap