Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2017 13:04
Summer Lesson. Nowa dziewczyna w grze to "rozpuszczona księżniczka". Cena znów robi wrażenie
965V

Summer Lesson. Nowa dziewczyna w grze to "rozpuszczona księżniczka". Cena znów robi wrażenie

Fanom Summer Lesson znudziło się już udzielanie korepetycji dwóm dostępnym aktualnie uczennicom? Żaden problem. Bandai Namco już idzie z odsieczą, dorzucając do gry kolejną wirtualną dziewczynę.

Już w najbliższych tygodniach Summer Lesson zostanie zasilone przez kolejny dodatek. Tym razem w tytule pojawi się niejaka Chisato Shinjo, opisywana jako "rozpuszczona księżniczka". Gracze oczywiście wcieli się ponownie w rolę nauczyciela, udzielającego korepetycji.

Wyjątkowo droga randka w Summer Lesson

Pierwsze screeny przedstawiające wirtualną dziewczynę w Summer Lesson: Chisato Shinjo - Seven Days of Etude znajdziecie poniżej.

Niestety cena DLC do Summer Lesson, które trafi do cyfrowej dystrybucji 12 października, jest słona. Za ostatni dodatek, wprowadzający blondynkę z USA, trzeba było zapłacić 3000 jenów (czyli prawie połowę sumki, którą trzeba dać za konsolową nowość AAA w Japonii) i z taką sytuacją mamy do czynienia również teraz. Za 3000 jenów dostajemy jednak tylko podstawową wersję DLC. Znacznie więcej, bo aż 8300 jenów, zapłacimy za wersję Deluxe, z 4 dodatkowymi scenami i bonusowymi kostiumami dla Chisato. Cóż, wychodzi na to, że korepetycje to naprawdę kiepski biznes dla nauczycieli.

Tagi: Bandai Namco cena lol ps4 Summer Lesson vr wysokie ceny