Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 21:00
Resident Evil: Revelations i Revelations 2 na Nintendo Switch
990V

Resident Evil: Revelations i Revelations 2 na Nintendo Switch. Data premiery, cena i specjalne funkcje

Capcom potwierdził ostateczne informacje dotyczące przerażających opowieści z serii Resident Evil, które zmierzają na Nintendo Switcha. Gracze mogą szykować gotówkę oraz wolny czas na końcówkę listopada.

Japończycy bardzo chętnie odświeżają i przenoszą na inne platformy przygody z uniwersum Resident Evil. Jeśli wciąż nie zapoznaliście się z serią Revelations to 28 listopada dwie części zadebiutują na Nintendo Switchu.

Resident Evil 7: End of Zoe zaprezentowane na zwiastunie

Twórcy zdecydowali się na przygotowanie Resident Evil Revelations Collection, jednak gracze będą mogli również nabyć wyłącznie każdą z przygód osobno – zestaw został wyceniony na około 140 zł, a jedna część na 70 zł.

Jednocześnie otrzymaliśmy zapewnienie, że gry wykorzystają wszystkie tryby konsoli oraz zaoferują rozgrywkę dla dwóch graczy na jednej kanapie – wystarczy dzierżyć w dłoni jedne Joy-Con, by zapoznać się z historiami lub Raid Mode.

Aktualnie Capcom nie zaprezentował jakości oprawy, jednak stosowny materiał na pewno pojawi się przed premierą. Ostatnio mogliśmy spojrzeć na film, który pokazał Resident Evil: Revelations w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One – gra zadebiutowała na konsolach ósmej generacji 29 sierpnia.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery nintendo switch resident evil: revelations collection

Nie przegap