Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 16:58
Goku z Dragon Ball FighterZ
1275V

Dragon Ball FighterZ prezentuje Goku oraz Vegetę. Zwiastuny i możliwa wersja na PlayStation Vita

Japończycy potrafią pobudzić miłośników Dragon Balla. Firma przygotowała nowe zwiastuny prezentujące bohaterów z Dragon Ball FighterZ, a dodatkowo pojawiają się pierwsze przecieki, które mogą sugerować pojawienie się gry na kolejnej platformie.

Dragon Ball FighterZ zostało zaprezentowane szerokiej publiczności na E3 2017. Gra od początku zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, ale możliwe, że deweloperzy pracują nad przynajmniej jeszcze jedną platformą.

Dragon Ball FighterZ jak żywcem z anime. Zobaczcie nowe screeny i postacie

Na oficjalną wiadomość musimy oczywiście zaczekać, ale brazylijski odpowiedni ESRB ocenił produkcję w wersji na PlayStation Vita. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to możemy oczekiwać również edycji na Nintendo Switcha – trudno wyobrazić sobie, by Bandai Namco zrezygnowało z fanów nowej platformy Nintendo.  

Japończycy zapowiedzieli dokładne prezentacje wszystkich wojowników z Dragon Ball FighterZ, a na dobry początek oglądamy wymienionych w tytule Goku oraz Vegetę – w obu wypadkach przyglądamy się efektownie zrealizowanej akcji.

Studio jednocześnie przypomina o becie. Dragon Ball FighterZ będziemy mogli wypróbować przed premierą, ale składając zamówienie przedpremierowe u wybranych sprzedawców otrzymacie wcześniejszy dostęp.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ trailer zwiastun

Nie przegap