Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 16:32
Syberia na Nintendo Switch. Data premiery i zwiastun cenionej przygody
730V

Syberia na Nintendo Switch. Data premiery i zwiastun cenionej przygody

Po wielu latach od pierwotnej premiery, Syberia trafi na sprzęt Nintendo. Posiadacze nowej platformy Japończyków mogą liczyć na mocną opowieść, wykorzystanie możliwości konsoli oraz pudełkowe wydanie.

18 czerwca 2002 roku na rynku zadebiutowała Syberia. Gra francuskiego Microids została ciepło przyjęta przez wielu graczy, więc w późniejszych latach produkcja zadebiutowała na PlayStation 2, Xboksie, PlayStation 3, Xboksie 360, urządzeniach mobilnych, Nintendo DS-ie, a już wkrótce wskoczy również na Nintendo Switcha.

Syberia 3 - recenzja gry

Trudno mi uwierzyć, by ktokolwiek mógł jeszcze nie znać tej przygody, ale Microids zdecydowało się wrzucić opowieść na Nintendo Switcha. Będzie to na pewno spora przyjemność dla wiernych wyznawców uniwersum. Produkcja na maszynie Big N wykorzysta oczywiście wszystkie trzy tryby rozgrywki.

Premiera Syberia na Nintendo Switch odbędzie się 20 października, a jeszcze w tym roku na tę platformę wskoczy Syberia 2, a na początku przyszłego roku gracze otrzymają dostęp do Syberia 3, jednak w przypadku „Dwójki” i „Trójki” musimy zaczekać na konkretne informacje ze szczegółami.

Szczególnie ciekawie zapowiada się przeniesienie na platformę Japończyków Syberia 3 – tytuł na pewno otrzyma wszystkie niezbędne aktualizacje, jednak jestem ciekaw, jak autorzy poradzą sobie z przeniesieniem oprawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Microids nintendo switch Syberia zwiastun

Nie przegap