Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 14:29
PlayStation 4 z przenośnym monitorem
3444V

PlayStation 4 z przenośnym monitorem. Poznajcie propozycję firmy HORI

Na dość nietypową zagrywkę zdecydowała się firma HORI, która właśnie ogłosiła „Portable Gaming Monitor” dla PlayStation 4. Sprzęt trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, jednak propozycja jest wyjątkowo niecodzienna.

PlayStation 4 to w pełni stacjonarna konsola, jednak HORI zdecydowało się przygotować przenośny monitor, który może zainteresować niektórych graczy. 

PlayStation Plus vs. Games with Gold - Wrzesień 2017

„Portable Gaming Monitor” trafi na półki sklepowe 26 października, a klienci muszą przygotować około 880 zł. HORI oferuje 15,6 calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 ze specjalną podkładką, która pozwala ustawić odpowiedni kąt widzenia (trzy opcje).

Sprzęt posiada na prawym boku wejście na kabel do zasilania, dwa wejścia HDMI oraz dwa wejścia słuchawkowe, a na lewym znalazł się przełącznik HDMI, oraz przyciski do regulacji dźwięku, enter, menu oraz guzik włączenia.  Aktualnie nie otrzymaliśmy wszystkich konkretów dotyczących produktu, ale „Portable Gaming Monitor” charakteryzuje się jasnością na poziomie 350 cd/m2 i dobrym opóźnieniem o wartości 5 ms.

Monitor można bez problemu wziąć w łapy i przejść z nim połowę miasta, bo waży zaledwie 1,2KG, jednak w tym wypadku problemem jest fakt, że klienci muszą zadbać o dodatkowe zasilanie (nie ma żadnego akumulatora), więc tak naprawdę trudno mi znaleźć dobre miejsce, w którym można wykorzystywać urządzenie.

HORI Portable Gaming Monitor PS4

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: HORI monitor playstation 4

Nie przegap