Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.09.2017 09:31
Destiny 2 z roztańczoną reklamą live-action. Dziś premiera wyczekiwanej strzelaniny
619V

Destiny 2 z roztańczoną reklamą live-action. Dziś premiera wyczekiwanej strzelaniny

Destiny 2 trafia dzisiaj do sprzedaży. Zwiastun premierowy gry pojawił się już jednak 2 tygodnie temu, ale - jak się okazuje - i tak nie trzeba się powtarzać. Japoński oddział Sony przygotował nowy materiał. Roztańczony materiał.

Mam nadzieję, że lubicie patrzeć na taneczne wygibasy. Dosyć nieoczekiwanie okazuje się, że scenografia Destiny 2 dobrze pasuje do dyskotekowych wygibasów godnych Jennifer Lopez.

Recenzja Destiny 2

Tak zakręconą reklamę Destiny 2 przygotował oczywiście japoński oddział Sony. W tworzeniu klipu wzięło udział 39 tancerzy, w tym SHIN z Radiofish który ma ponoć status celebryty w Kraju Kwitnącej Wiśni. Utwór, którego możecie posłuchać stworzył TeddyLoid, jeden z 5 najpopularniejszych muzyków pochodzących z Japonii na platformie Spotify.

Cały czas czekamy na finalne werdykty recenzentów dotyczące Destiny 2. Póki co krytycy wydają się całkiem optymistyczni, chociaż np. GameSpot twierdzi w swoim tekście, że gra przypomina trochę bardzo rozbudowany pakiet dodatkowych misji, a nie pełnoprawny sequel.

Warto wiedzieć, że już na starcie w Destiny 2 występują mikrotransakcje. Activision nie wspominało o tym temacie do samego końca. Sprawa wyszła na światło dzienne dopiero wczoraj.

Tagi: Bungie destiny Destiny 2 humor live-action reklama trailer zwiastun

Nie przegap