Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.09.2017 08:24
Mirage: Arcane Warfare za darmo! Uwaga na nisko latające kończyny!
1070V

Mirage: Arcane Warfare za darmo! Uwaga na nisko latające kończyny!

Z Mirage: Arcane Warfare jest ten sam problem co z LawBreakers. Nowy tytuł autorów Chivalry nie chwycił. Tylko, że w przeciwieństwie do Cliffa Bleszinskiego, który utrzymuje, że wszystko jest w porządku, deweloperzy rzeczonej produkcji potrafią się do tego przyznać.

Mirage: Arcane Warfare dopiero co debiutowało na Steam. Tytuł wleciał do dystrybucji cyfrowej 21 maja 2017 roku, ale deweloperzy przyznają się, że gra będąca duchowym spadkobiercą Chivalry nie sprzedała się dobrze. Żeby przyciągnąć ludzi do zabawy studio Torn Banner zdecydowało się na naprawdę fajny ruch...

"Sprzedaż Mirage była kiepska. Jest to słabe, zdajemy sobie z tego sprawę. Nasza firma ma się jednak dobrze i będziemy w stanie kontynuować tworzenie świetnych gier w przyszłości. Najbardziej boli nas jednak fakt, że osoby, które zdecydowały się na zakup Mirage nie mogą znaleźć innych graczy do pojedynków online. Wierzymy, że Mirage może znaleźć znacznie większą publiczność, więc zdecydowaliśmy się na taki odważny ruch. Dajcie szansę Mirage, póki tytuł jest darmowy! Mamy nadzieję, że zobaczymy się na polach walki już wkrótce - napisali deweloperzy Mirage: Arcane Warfare".

Pełna wersja Mirage: Arcane Warfare zostanie udostępnione za darmo dzisiaj na Steam od godziny 19:00. Będzie ją można pobierać gratisowo przez 24 godziny. Po skończeniu tego okresu osoby, które zdążyły skorzystać z promocji zachowają prawo do korzystania z tytułu już na zawsze. Spóźnialscy będą mogli natomiast kupić Mirage: Arcane Warfare po obniżonej cenie 10 dolarów.

Mirage: Arcane Warfare na Steam

Oferta nie wymaga chyba rekomendacji. Jeśli spodobało się wam Chivarly (które zresztą też doczekało się jakiś czas temu podobnej promocji), to nie ma co się zastanawiać. Odpalcie o 19:00 klienta Steam, pobierzcie Mirage: Arcane Warfare i rozegrajcie kilka starć na dobry początek.

Mirage: Arcane Warfare miało się pojawić również na PS4 oraz XOne, ale wygląda na to, że Activision zmieniło swoje plany wydawnicze i gra pozostanie exclusivem PC.

Tagi: Activision Mirage: Arcane Warfare PC Torn Banner Studios

Nie przegap