Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 19:05
Destiny 2. Recenzje zapowiadają oczekiwane zmiany i wielką opowieść
1943V

Destiny 2. Recenzje zapowiadają oczekiwane zmiany i wielką opowieść

Pierwsi gracze już biegają po serwerach Destiny 2, a wybrani dziennikarze mogli zapoznać się z niemal pełną wersją produkcji na specjalnym, przedpremierowym pokazie. Właśnie z samego Bellevue dobiegają pierwsze opinie o produkcji Bungie.

Nasza redakcja miała okazję pojawić się na wydarzeniu – dokładną relację ze studia Bungie przeczytacie w nadchodzącym numerze PSX Extreme. Rozbo przygotowuje teraz recenzję, która wkrótce wskoczy na portal.

Recenzja Destiny 2

Niektórzy dziennikarze zdecydowali się na przygotowanie „review in progress" i właśnie dzięki takim tekstom możemy dowiedzieć się, że Destiny 2 zostało znacznie poprawione względem pierwowzoru. Dziennikarze chwalą znaczący progres, ponieważ gra podobno została poprawiona w niemal każdym aspekcie.

„GamesRadar: Destiny 2 jest większe, lepsze i piękniejsze niż kiedykolwiek. Mógłbym spędzić akapit nad opisywaniem samego nieba. Nieskończone misje poboczne i aktywności, porywająca kampania i zgrabny tryb PVP to tylko początek przygotowanych atrakcji.”

„The Verge: Grałem 20 godzin w Destiny 2 i to jest to, na co czekają fani.”

„VG247: Destiny 2 jest lepsze od Destiny 1, które kochałem, więc uwielbiam Destiny 2 jeszcze bardziej. Absolutnie nie mogę się doczekać powrotu do gry. Właściwie nie obawiam się żadnego z elementów, na które wcześniej narzekałem. Zamierzam przeznaczyć setki godzin na tę głupią grę, strzelać do wszystkiego i oglądać jak moje liczby rosną.”

 „Polygon: To jest Destiny bez tych wszystkich bzdur.”

Bungie podobno dostarczyło naprawdę mocną opowieść, która zachęca do rozgrywki i sprawdzania kolejnych misji. Wydarzenia zostały ubrane w dobre sceny, a akcja sprawia, że rozgrywka nie jest tylko i wyłącznie koniecznością do odblokowania kolejnych poziomów.

Standardowo – jak to w przypadku gier Bungie – Destiny 2 charakteryzuje się świetnym strzelaniem, choć autorom nie udało się uciec od schematycznych misji pobocznych, czy też męczących mechanik. W tym drugim wypadku niektórzy narzekają na nietypowe zadania, w których gracze muszą odnaleźć skrzynki.

Na pierwsze oceny jest jeszcze za wcześnie, ale możemy śmiało przypuszczać, że Destiny 2 jest lepszą grą od Destiny – przynajmniej takie wnioski płyną z wielu zamieszczonych dzisiaj tekstów. Twórcy nie zawiedli, więc Strażnicy na pewno nie będą narzekać.

Tagi:

Nie przegap