Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 16:57
Nad portem Dragon’s Dogma: Dark Arisen pracują Polacy, a zwiastun pokazuje różnicę w oprawie
717V

Nad portem Dragon’s Dogma: Dark Arisen pracują Polacy, a zwiastun pokazuje różnicę w oprawie

Capcom wciąż nie zapowiedział kolejnego rozdziału w uniwersum Dragon’s Dogma, ale już w październiku na rynku pojawi się odpicowana wersja Dark Arisen. Nad przeniesieniem gry pracuje polskie studio, a dzisiaj możemy spojrzeć na porównanie oprawy.

Dragon's Dogma: Dark Arisen zadebiutowało na PlayStation 3 i Xboksach 360 w kwietniu 2013 roku i gra zgarnęła oceny na poziomie 77-80%. W styczniu ubiegłego roku tytuł trafił na komputery osobiste (średnia 81%), a już 3 października z opowieścią zapoznają się posiadacze konsol aktualnej generacji.

Pierwsze porównanie oprawy Dragon's Dogma: Dark Arisen

Dzisiaj możemy potwierdzić, że nad przygotowaniem Dragon's Dogma: Dark Arisen czuwa QLOC S.A., czyli warszawska firma, która specjalizuje się w przygotowaniu lokalizacji, ale jednocześnie zespół posiada utalentowanych deweloperów zajmujących się przenoszeniem przygód na nowe platformy.

Przedstawiciele QLOC w ostatnim czasie pracowali nad między innymi Rime (PC, Xbox One), Hellblade: Senua’s Sacrifice (PC), czy też właśnie na Dragon's Dogma: Dark Arisen (PC). Teraz studio może ponownie zaprezentować swoje umiejętności dopieszczając edycję na PlayStation 4 i Xboksa One.

Poniżej możecie spojrzeć na najnowszą wersję gry. Trudno tutaj mówić o wielkiej rewolucji względem pierwowzoru, ale możemy mieć przynajmniej nadzieję, że tytuł będzie dopieszczony pod względem optymalizacji – w tym elemencie QLOC nie zawodzi od kilku lat. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen gameplay porównanie grafiki qloc zwiastun

Nie przegap