Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 15:05
No More Heroes: Travis Strikes Again może trafić na inne platformy. Suda 51 chwali konsolę
466V

No More Heroes: Travis Strikes Again może trafić na inne platformy. Suda 51 chwali konsolę

Jedną z największych niespodzianek ostatniego tygodnia była prezentacja No More Heroes: Travis Strikes Again. Nowa produkcja charyzmatycznego Sudy 51 zmierza aktualnie wyłącznie na Nintendo Switcha, jednak twórca nie mówi o stałej ekskluzywności.

Pierwsze informacje o „nowym No More Heroes” otrzymaliśmy podczas prezentacji Nintendo Switcha, jednak na ubiegłotygodniowym Nindies Summer Showcase pojawił się zwiastun, który zainteresował szerokie grono graczy.

Pierwsze informacje o nowym No More Heroes

Za tytuł odpowiada oczywiście Suda 51, który potwierdził, że od dawna chętnie pracuje nad nowymi tytułami dla Nintendo, ponieważ firma stale dostarcza na rynek urządzenia, które charakteryzują się  ciekawymi rozwiązaniami.

Nie inaczej jest w przypadku Nintendo Switcha. Japończyk pochwalił Big N za podążanie nowymi ścieżkami i potwierdził chęć wykorzystania wszystkich funkcji „Przełącznika”.

Możemy jednak  przypuszczać, że No More Heroes: Travis Strikes Again trafi również na inne platformy – w trakcie wywiadu na PAX West twórca został zapytany, czy gra pozostanie ekskluzywną produkcją dla Nintendo Switcha i choć Suda 51 na początku odpowiedział „tak!”, to po chwili – już po angielsku – dodał „może”.

W tej sytuacji sporo pewnie zależy od wyników sprzedaży – stworzenie dużych tytułów AAA kosztuje coraz to więcej, więc deweloperzy ratują się przerzucaniem swoich opowieści na wszystkie możliwe platformy.   

Źródło: http://www.dualshockers.com/no-more-heroes-travis-strikes-again-switch-exclusive/

Tagi: Grasshopper Manufacture no more heroes: travis strikes again suda 51

Nie przegap