Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 18:07
Mario nie jest dłużej hydraulikiem
1294V

Mario nie jest już hydraulikiem

Przez wiele lat ikoniczny bohater Nintendo był prezentowany jako specjalista od porwanych księżniczek i przepychania toalet, ale Japończycy zdecydowali się zaktualizować informacje o postaci. Marian przez wiele lat zdobył sporo doświadczenia i nie jest już tylko hydraulikiem.

Mario rozpoczął swoją wielką podróż w 1981 roku i został przedstawiony szerokiej publiczności jako hydraulik. Bohater od tego czasu miał okazję wystąpić w ponad 200 produkcjach i dzięki nabytemu doświadczeniu nie jest już zwykłym czyścicielem rur.

Mario + Rabbids Kingdom Battle - recenzja gry

Firma zaktualizowała oficjalną witrynę, na której znajdują się informacje dotyczące Mario. Japończycy zdecydowali się na ten znaczący ruch, ponieważ protagonista nie jest już zwykłym hydraulikiem. Bohater wystąpił w wielu sportach i po prostu robił wiele świetnych rzeczy, ale czy był kiedykolwiek hydraulikiem? 

„Brał udział w wielu sportach, tenisie, baseballu, piłce nożnej, wyścigach samochodowych, Mario robił wiele fajnych rzeczy. Podobno, wiele lat temu był nawet hydraulikiem…”

Są to dość zaskakujące słowa, bo Nintendo odcina się od wizji Mariana-hydraulika? Nie możemy zapomnieć, że bohater był zaprezentowany jako „Jumpman” i był tak naprawdę cieślą, który mierzył się z Donkey Kongiem.

Źródło: http://kotaku.com/mario-is-officially-no-longer-a-plumber-1799118840?

Tagi: mario Nintendo shigeru miyamoto

Nie przegap