Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2017 13:11
LawBreakers. Pomimo kiepskich wyników Cliff Bleszinski zapewni kilka gratisowych dodatków
378V

LawBreakers. Pomimo kiepskich wyników Cliff Bleszinski zapewni kilka gratisowych dodatków

LawBreakers może i notuje bardzo niskie wyniki na Steam, ale Cliff Bleszinski nie zamierza zawodzić niewielkiej grupy fanów swojej najnowszej strzelaniny.

Zgodnie z zapowiedziami Cliff Bleszinski zamierza wspierać LawBreakers przynajmniej do końca 2017 r.

LawBreakers z niskim zainteresowaniem graczy

Szef Boss Key opublikował na Twitterze rozkład jazdy dla LawBreakers. Okazuje się, że w ostatnich miesiącach 2017 r. posiadacze LawBreakers otrzymają 2 nowe mapy i kilka świeżych funkcji (m.in. skirmishe, tryb Boss Leagues czy nową klasę). Co chyba najlepsze - wszystkie aktualizacje będą darmowe. Pierwsze nowości zaczną się pojawiać już we wrześniu.

"Powiedziałem wam, że się nie zatrzymujemy. Dzięki za wsparcie. Nowe rzeczy nadciągają" - napisał Cliff Bleszinski na swoim Twitterze.

Niestety sytuacja LawBreakers (przynajmniej na PC) nie jest dobra. Obecnie LawBreakers znajduje się poza listą top 500 w Steam. Tytuł wyprzedziły w kategorii popularności takie "hity" jak Virtual Dekstop, Cold Waters, Tricky Towers czy Grind Zones. Cóż, niedługo przekonamy się czy zapowiedzi długiego wsparcia LawBreakers zapewnią grze Cliffa większe zainteresowanie. Niektórzy już teraz spekulują, że tytułowi może pomóc tylko przejście na model free-to-play.

Tagi: Cliff Bleszinski humor Lawbreakers Steam wyniki

Nie przegap