Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2017 09:23
Alice 3. American McGee zaczyna prace nad projektem sequela Alice 2
1524V

Alice 3. American McGee zaczyna prace nad projektem sequela Alice 2

Czy doczekamy się w końcu sequela świetnego Alice 2? Jeszcze niedawno wydawało się, że nie ma na to szans, ze względu na wypowiedzi McGee i losy studia studia Spicy Horse. Sytuacja się jednak zmienia.

Spicy Horse skończyło z tworzeniem gier a American McGee stwierdził jakiś czas temu, że ustawiczne błagania fanów o Alice 3 tak go irytują, że zaczął blokować osoby występujące z podobnymi prośbami w mediach społecznościowych.

Spicy Horse kończy z tworzeniem gier

Nagle napłynęła do nas jednak zaskakująca wiadomość. McGee pochwalił się, że otrzymał propozycję od EA, by zaprojektować nową odsłonę serii Alice, która ma być "następnym rozdziałem przygód Alice". Gra ma nosić tytuł Alice: Asylum, a McGee ma odpowiadać w produkcji m.in. za ogólny design gameplayu. Deweloper napisał, że zaczyna pracę nad rzeczonym projektem.

Co ciekawe na oficjalnej stronie McGee znalazła się zakładka obwieszczająca rozpoczęcie projektowania Alice: Asylum. Wpis został zatytułowany "Alice 3", co ma być chyba wskazówką, że nowa produkcja będzie sequelem Alice 2.

Są to niewątpliwe wspaniałe wieści, ale pamiętajmy jednocześnie, że EA może odrzucić projekt słynnego dewelopera. Póki co fani gier McGee oraz serii Alice mogą wyrażać swoje poparcie dla Alice 3/Alice: Asylum w tym miejscu, zapisując się do listy mailowej.

Tagi:

Nie przegap