senix senix 03.09.2017 18:27
Borderlands 3. Randy Pitchford wspomina o grze na PAX West 2017
981V

Borderlands 3. Randy Pitchford wspomina o grze na PAX West 2017

Podczas tradycyjnego już panelu "Inside Gearbox Software" na PAX West, dyrektor Gearbox Software - Randy Pitchford - droczył się z publiczności, która oczekuje Borderlands 3. 

 

Pitchford wspomniał, że wie ilu fanów Borderlandsów przyszło właśnie na ten panel i że oczekują oni więcej informacji na ten temat. W tym celu wyjaśnił, że studio ma około 300 osób w swojej siedzibie we Frisco w Teksasie, kolejne siedemdziesiąt osób w nowym studio w Québec City w Kanadzie. Poza tym cały czas współpracują z wieloma zewnętrznymi zespołami i wykonawcami, którzy często liczą od pięćdziesięciu do ponad stu osób. 

Project 1v1. Nowa gra autorów Borderlands

W tej chwili Pitchford kontynuował, że co najmniej 90% zespołu "pracuje nad tą RZECZĄ, nad którą większość z was chce, abyśmy pracowali". Mimo to Pitchford wspomniał, że Gearbox Software jest wydawcą, a wydawcy mają takie powiedzenie: "Produkt nie istnieje, dopóki nie zostanie ogłoszony." W związku z tym, nie chce nikogo zmartwić i nie potrafi powiedzieć więcej. Oczywiście jeszcze nie wiemy, czy trzecia część Borderlands będzie nazywać się Borderlands 3, czy inaczej. Jedno jest pewne, że Gearbox Software pracują nad grą. 

W ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że dyrektor artystyczny Battleborn - Scott Kester - pracuje również nad Borderlands 3, podczas gdy Mikey Neumann – scenarzystka Battleborn - zajmuje się scenariuszem nowej gry. 

Na początku sierpnia prezes Take-Two - Strauss Zelnick, zasugerował grę, która zostanie wydana w okresie od 1 kwietnia 2018 do 31 marca 2019 roku, którą może być Borderlands 3. Niestety nie możemy tego potwierdzić. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/borderlands-3-gearbox-90/

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Software pax west 2017

Nie przegap