Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.09.2017 17:45
Resident Evil 4. Po 12 latach od premiery odkryto kolejnego easter egga!
4579V

Resident Evil 4. Po 12 latach od premiery odkryto kolejnego easter egga!

W każdym sektorze branży rozrywkowej są pewne dzieła, które otrzymują status kultowych i ponadczasowych i mają swoich wiernych fanów przez dziesiątki lat. Lecz jedynie gry wideo potrafią zaskoczyć nas czymś nowym kilkanaście lat po premierze.

Po ponad 12 latach od pierwotnej premiery Resident Evil 4 - czyli jednej z najbardziej kultowych odsłon serii i zarazem perełek ery Gacka, jeden z fanów odkrył zupełnie nowe oczko puszczone przez deweloperów w naszą stronę. Albo jakiś ukryty błąd.

Co słychać u Geralta? Wiedźmin ma dla was fantastyczną wiadomość!

Co zatem znalazł niejaki Slippy Slides? Podczas kręcenia materiału eksploracyjnego, zauważył że tuż po sekwencji z helikopterem w bardzo dalekiej odległości od mapy, na starym zrujnowanym budynku, widać jakąś postać.

Podekscytowany swoim znaleziskiem przeszukał cały internet i sprawdził, czy już ktoś tego dokonał i okazało się, że był pierwszy - ewentualnie jednym z pierwszych. 

Na poniższym materiale znajdziecie owe znalezisko, polegające na tym, że we wspomnianym miejscu stoi jakiś koleś w zielonej kurtce. Kim on jest, nie wiadomo. Być może deweloper zrobił sobie zdjęcie i dla zabawy wrzucił w takie miejsce, aby ledwo było to widać i czekał, aż ktoś go znajdzie. 

W Resident Evil 4 jest mnóstwo świetnych easter eggów oraz puszczanych oczek w stronę fanów, lecz ten należy chyba do najbardziej nietypowych.

Tagi: Capcom easter egg Resident Evil 4