Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.09.2017 11:00
Marvel's Inhumans. Hit czy kit? Jest pierwsza recenzja!
1930V

Marvel's Inhumans. Hit czy kit? Jest pierwsza recenzja!

Marvel Cinematic Universe miewało swoje wzloty i upadki. Są w nim filmy fantastyczne jak chociażby Strażnicy z galaktyki oraz kapiszony, jak Iron Fist. Do którego klubu zalicza się Inhumans?

Póki co oficjalnych opinii dotyczących debiutujących Inhumans jest w Internecie jak na lekarstwo, jednakże największy światowy portal poświęcony rozrywce, IGN UK, opublikował nie tak dawno temu własną opinię na temat dzieła Marvela i pisząc wprost, nie jest nim zachwycony.

Marvel vs Capcom: Infinite review

Brytyjski oddział IGN wystawił Inhumans marne 4.0/10, co jest naprawdę bardzo słabym rezultatem. Co zarzuca się tejże produkcji?

Przede wszystkim to, że charakteryzacja postaci wygląda tak, jakby grupka amatorów postanowiła stworzyć instant cosplay Inhumans dzień przed jakimś konwentem. Dodatkowo najważniejsze miejsca akcji w dwóch premierowych odcinkach puszczanych w IMAX wyglądają jak jakiś wiejski magazyn.

No i wisienka na torcie całego przedstawienia. Na początku drugiego odcinka mamy podsumowanie tego, co działo się w pierwszym. Na premierze kinowej. Montażysta płakał jak sklejał...

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/08/31/marvels-inhumans-the-first-chapter-review

Tagi:

Nie przegap