Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 20:07
Monster Hunter World. Gameplay z Kolonii pozwala spojrzeć na najpiękniejszą odsłonę serii
768V

Monster Hunter World. Gameplay z Kolonii pozwala spojrzeć na najpiękniejszą odsłonę serii

Zgromadzeni na targach dziennikarze mogli zapoznać się z najnowszą wersją Monster Hunter World, więc Capcom postanowił przygotować przyjemny materiał podsumowujący wydarzenia. Zobaczcie walkę z wielkimi bestiami.

Monster Hunter World będzie jedną z najgorętszych produkcji pierwszych miesięcy 2018 roku. Capcom przez trzy lata pracował nad tytułem, który teraz jest dopieszczany przez główny zespół zajmujący się rozwojem uniwersum Monster Hunter.

Monster Hunter World przemawia po angielsku. Piękna grafika w kooperacji 4 graczy

Miałem ogromne szczęście i mogłem zagrać w produkcję w Kolonii – moje wrażenia znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme – ale już teraz mogę Was zapewnić: na ten tytuł warto czekać. Szykuje się naprawdę ostre mięcho dla fanów biegania za wielkimi bestiami.

Autorzy zdecydowali się na ewolucję systemu walki, wprowadzają nowe elementy, ale wszystko wygląda i działa zdumiewająco dobrze. Projekt aren potrafi zachwycić, a jestem pewien, że niektóre starcia zapamiętamy na długo.

Japończycy opublikowali przyjemny materiał podsumowujący wydarzenie. Na filmie obok deweloperów zobaczycie zagorzałych fanów serii Monster Hunter, którzy współpracują z twórcami i przygotowują liczne materiały oraz teksty dotyczące kolejnych odsłon.

Możemy aktualnie jedynie żałować, że Monster Hunter XX nie zadebiutował wciąż w Europie. Byłaby to idealna rozgrzewka przed nadciągającym Monster Hunter World. A może skusiliście się na import z Japonii?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Monster Hunter World

Nie przegap