Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.09.2017 11:30
DualShock 4. Lata 90. wiecznie żywe. Transparentne kontrolery w Europie
1838V

DualShock 4. Lata 90. wiecznie żywe. Transparentne kontrolery w Europie

DualShock 4 w barwach Destiny 2 to nie jedyna nowa wersja kolorystyczna kontrolera, którą szykuje dla nas europejski oddział Sony.

Na europejskim blogu Sony pojawił się wpis ujawniający trzy nowe wersje DualShock 4. Andrew Mason z SIEE ujawnił, że chodzi o "kryształowe" edycje padów. Jak łatwo się domyślić plastik użyty w tych urządzeniach jest w pewnym stopniu transparentny. Dokładnie jak w latach 90., kiedy podobne konstrukcje były bardzo popularne i to nie tylko w kategorii joypadów (np. Game Boy doczekał się całkiem gustownej przeźroczystej obudowy).

Recenzja Destiny 2

Oczywiście trzy nowe wersje Dualshocków, które możecie obejrzeć w naszej galerii bazują na zaktualizowanym modelu kontrolera (czyli z przeprojektowanym touchpadem, który przepuszcza światło z diody light bara).

Trzy nowe wersje DualShocków 4 trafi do większości europejskich sklepów 17 października. Sprzęt nie będzie dostępny w Rosji (przynajmniej oficjalnie), a gracze z Wielkiej Brytanii znajdą w swoich sklepach jedynie srebrną wersję pada.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/09/01/introducing-the-crystal-dualshock-4-wireless-controller-range/

Tagi: