SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.08.2017 08:22
Yakuza Kiwami 2. Famitsu przedstawia bohaterów gangsterskiej historii
559V

Yakuza Kiwami 2. Famitsu przedstawia bohaterów gangsterskiej historii

Recenzenci przyjęli Yakuza Kiwami naprawdę entuzjastycznie, wystawiając grze wysokie oceny. Jeszcze lepiej powinno być w przypadku Yakuza Kiwami 2. W końcu mówimy tu o remake'u chyba najlepszej odsłony serii Yakuza!

Od kilku dni wiadomo, że Yakuza 2 z PlayStation 2 przejdzie zaawansowaną operację plastyczną i zasili w 2018 r. bibliotekę tytułów z PlayStation 4. Tytuł będzie śmigać na nowym Dragon Engine, napędzającym również Yakuza 6: Song of Life, więc można spodziewać się naprawdę ładnej oprawy graficznej.

Recenzja Yakuza Kiwami na PPE.pl

To nie wszystkie nowości. Sega obiecuje, że otrzymamy w Yakuza Kiwami również zupełnie nowy rozdział opowiadający o dziejach Goro Majimy (wcielimy się w nim w rolę tego jegomościa). Grę będzie można kupić w Japonii ze specjalną limitowaną edycją PlayStation 4. W Kraju Kwitnącej Wiśni premierę zaplanowano na 7 grudnia 2017 roku. Yakuza Kiwami 2 prawdopodobnie trafi na nasz rynek w 2018 r.

Poniżej, w naszej galerii, znajdziecie kilka najświeższych screenshotów z Yakuza Kiwami 2, przedstawiających bohaterów tej historii. Obrazki opublikował magazyn Famitsu.

Tagi: deep silver sega yakuza yakuza kiwami 2