SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2017 15:01
NVIDIA CS:GO Challenge ciekawym turniejem w Counter Strike: Global Offensive
316V

NVIDIA CS:GO Challenge. Oglądajcie zmagania w Counter Strike: Global Offensive

Sympatycy Counter Strike: Global Offensive mogą dzisiaj uczestniczyć w interesującym wydarzeniu. NVIDIA zdecydowała się zorganizować turniej e-Sportowy, w którym wezmą udział cztery drużyny. Poznajcie wszystkie szczegóły.

NVIDIA od wielu miesięcy inwestuje w sporty elektroniczne, a dzisiaj zainteresowani gracze mogą uczestniczyć w wydarzeniu na platformie Counter Strike: Global Offensive. Event zatytułowany w NVIDIA CS:GO Challenge rozpocznie się o godzinie 15:30.

WhisperMode nową technologią dla notebooków od firmy NVIDIA

Organizatorzy zdecydowali się zaprosić na turniej cztery drużyny, które trafiły do drabinki pojedynczej eliminacji. Zmagania będą trwać około dziewięć godzin, a widzowie zobaczą rywalizację dzięki transmisji na kanale Twitch firmy NVIDIA.

Tak prezentują się zaproszone drużyny:

Izako Boars to zespół utworzony stosunkowo niedawno, bo w marcu tego roku, a jego właścicielem jest Piotr ‘Izak’ Skowyrski, jeden z najbardziej znanych na świecie komentatorów zawodów e-sportowych. Drużyna z sukcesami walczyła w wielu lokalnych turniejach.

AGO Gaming to mieszanka doświadczonych graczy i młodych talentów polskiej sceny CS:GO. Jednym z sukcesów teamu jest zwycięstwo w 15. edycji Mistrzostw Polski ESL.

eSUBA jest najstarszym i najbardziej utytułowanym zespołem w Czechach i na Słowacji. Począwszy od 2004 roku, eSUBA stał się potęgą na lokalnej scenie, zdobywając mistrzowskie tytuły w niemal każdej grze e- sportowej.

eXtatus drugi rok z rzędu dominuje na czeskiej i słowackiej scenie Counter-Strike i jest jedynym zespołem z tych krajów konsekwentnie grającym w europejskich turniejach.

Formacje zawalczą o 2500 dolarów, a zwycięska drużyna wróci zgarnie całe 2000 dolarów. Zainteresowanych przedstawiam harmonogram:

  • 15:30 – AGO Gaming vs. eXtatus
  • 18:30 – eSuba vs. Izako Boars
  • 21:30 – Zwycięzca z meczu AGO Gaming vs. eXtatus ze zwycięzcą ze spotkania eSuba vs. Izako Boars

Poniżej zobaczycie wszystkie pojedynki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: counter-strike: global offensive esport nvidia

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Counter-Strike: Global Offensive
  • Platformy:  PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 21.08.2012
  • Nie
  • od lat 18 online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme