Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.08.2017 10:54
GTA Online. Walki powietrzne w Smuggler's Run już dostępne. Zobaczcie wszystkie nowości
1635V

GTA Online. Walki powietrzne w Smuggler's Run już dostępne. Zobaczcie wszystkie nowości

GTA Online to kombajn. Dobrze serwisowany i cały czas pielęgnowany kombajn. Sieciowa sekcja Grand Theft Auto V właśnie dorobiła się kolejnej gratisowej aktualizacji o dużej skali

Do GTA Online trafiła właśnie kolejna darmowa aktualizacja, zwana "Smuggler's Run". Tym razem naszym zadaniem jest dostarczanie kontrabandy we wskazanie miejsca. Zrobimy to przede wszystkim masą nowych i modyfikowalnych statków powietrznych (myśliwców, cywilnych samolotów, śmigłowców i maszyn klasy ultralight).

Kody do GTA V

Poniżej lista nowych samolotów w GTA Online wraz z krótkimi opisami (statki powietrzne wyposażone są oczywiście w broń).

Buckingham Alpha-Z1 – Marzenie fanatyka prędkości i świetny pojazd do ucieczki przed celnikami. Silnik: czterocylindrowy, stały skok. Powierzchnia skrzydła: 6 metrów kwadratowych. Prędkość maksymalna: absolutnie zabójcza. Dostępny na Elitás Travel.

LF-22 Starling – W jednej chwili ustawiacie się powoli na pasie startowym i zastanawiacie o co to całe halo. W kolejnej jesteście już na 60 metrach i wciąż grzejecie ku stratosferze na czubku rozgrzanej do czerwoności rakiety, drąc się wniebogłosy. LF-22 Starling fabrycznie wyposażono w rakiety, ale można go doposażyć w rakiety z namierzaniem i bomby. Dostępny na Warstock Cache & Carry.

Mammoth Tula – Pamiętacie tego dzieciaka, który zawsze nosił w swojej pizdusiowatej saszetce zestaw narzędzi? Pamiętacie, jak wszyscy go lubili? No właśnie. Gdyby gość przetrwał szkołę średnią, to potrzebowałby już w życiu tylko jednego narzędzia: Tula to czterosilnikowy potwór z układem pionowego startu i lądowania, który może lądować na wodzie, ma miejsce na wieżyczki i luk bombowy oraz system wspomagania startu JATO. Gotowość na każdą okoliczność. Dostępny na Warstock Cache & Carry.

Nagasaki Havok – W świecie taktycznego wsparcia powietrznego rozmiar ma znaczenie, prawda? Nie, nieprawda. Niewiarygodnie mały i wyjątkowo zwrotny Havok nie może już być mniejszy, bo wtedy pilot musiałby zostać na ziemi i obsługiwać go apką z telefonu. Warto dorzucić ulepszenia w postaci karabinu maszynowego i flar, dzięki którym zyskacie przewagę w każdych negocjacjach. Dostępny na Elitás Travel.

Nagasaki Ultralight – Każdy Amerykanin z krwi i kości zatrzymuje się czasem, by popatrzeć na sunącego po pustym niebie orła, którego miliony lat ewolucji zmieniły w uosobienie podniebnej zwrotności i zabójczości. Każdy pomyśli sobie wtedy: cóż może być bardziej dostojnego, transcendentnego? No cóż, oto nasza odpowiedź. Dostępny na Elitás Travel.

V-65 Molotok – V-65 Molotok jest symbolem brutalnego wojskowego stylu i był imitowany przez niezliczone junty i reżimy na całym rozwijającym się świecie. Nie tylko z powodu zabójczej skuteczności sprzężonych, zamontowanych z przodu karabinów maszynowych, ale też dlatego, że w tej maszynie wygląda się tak bezlitośnie, że bitwy wygrywa się jeszcze przed startem. Dostępny na Warstock Cache & Carry.

Western Rogue – Dla postronnych obserwatorów Rogue wygląda jak klasyczny, jednosilnikowy samolot szkoleniowy. Ale tak właśnie mają myśleć. Bo gdy zacznie się jazda, dobrze wykorzystana przestrzeń do montażu karabinów maszynowych, rakiet, systemu przeciwdziałania i luku bombowego sprawi, że postronni obserwatorzy będą zwiewać, gdzie pieprz rośnie. Dostępny na Warstock Cache & Carry.


Bazami wypadowi do misji w aktualizacji Smuggler's Run są nowe hangary, w których postawimy swoje cacka. Sprzętem zaopiekuje się Charlie, współpracujący z Nerwowym Ronem.

To nie wszystkie nowości w Smuggler's Run. GTA Online dorobiło się nowego trybu Adwersarza, zwanego Motor Wars. Poniżej opis modułu z oficjalnej strony Rockstargames:

NOWY TRYB ADWERSARZA: WALKA ZMECHANIZOWANA
Ten brutalny tryb adwersarza, w którym liczy się tylko pierwsze miejsce, a ślamazary szybko umierają, łączy w sobie adrenalinowego kopa Strefy zrzutu oraz klaustrofobiczne napięcie znane z Pod kopułą. Maksymalnie cztery drużyny skaczą na spadochronach do kurczącej się strefy śmierci pełnej zabójczego uzbrojenia i pojazdów bojowych. Współpracujcie, odnajdźcie pojazd i walczcie z rywalami na coraz mniejszej mapie, aby przetrwać.

Wszystkie nowości (w tym przede wszystkim świeże modele samolotów) znajdziecie w poniższym filmiku, podsumowującym aktualizację Smuggler's Run.

 

Tagi: darmowe dlc Grand Theft Auto V gratisowe gta online gta v Rockstar