Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 22.08.2017 16:15
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Problemy z dostępnością gry na premierę [aktualizacja]
2361V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Problemy z dostępnością gry na premierę [aktualizacja]

Czekacie z utęsknieniem na Uncharted: Zaginione Dziedzictwo? Wygląda na to, że niektórzy z Was będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Od samego rana dostajemy od Was informacje, że są problemy z zamówieniem Uncharted: Zaginione Dziedzictwo przed jutrzejszą premierą.

Recenzja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Wygląda na to (co zresztą potwierdziliśmy w kilku sklepach), że gra w polskiej wersji językowej pojawiła się na naszym rynku w zbyt małym nakładzie, który już teraz u większości sprzedawców się wyczerpał. Niektórzy oferują wprawdzie importy, jednak w tym przypadku nie ma co liczyć na polską wersję językową gry.

Poprosiliśmy Sony o oficjalny komentarz w tej sprawie, na razie jednak - częściowo pewnie ze względu na gamescom - nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Jeśli tylko dostaniemy jakieś konkretne informacje na temat dostępności gry oraz ewentualnej kolejnej dostawy, damy Wam o tym znać.

[aktualizacja]

Właśnie otrzymaliśmy oficjalny komentarz SIEP w tej sprawie:

Sony Interactive Entertainment Polska wprowadza na polski rynek Uncharted Zaginione Dziedzictwo w polskiej wersji językowej. Produkt będzie dostępny zgodnie z datą premiery 23 sierpnia u partnerów SIEP tj. W sieciach Media Markt, Saturn, media expert, neo net, Empik, Komputronik, X-Kom, centrach SONY, M-point oraz Redcoon. Produkt bez polskiej wersji językowej nie jest dystrybuowany przez SIEP.

Tagi: Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Nie przegap