SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.08.2017 12:37
Poznaliśmy wielką zapowiedź Sony na gamescom 2017
8829V

Poznaliśmy wielką zapowiedź Sony na gamescom 2017

Była tajemnicza zapowiedź Sony, wielkie emocje, odliczanie godzin. I w końcu jest... Sony odsłoniło swoją ogromną niespodziankę przygotowaną z okazji gamescom 2017.

Wiemy już, że niespodzianką, którą Sony przygotowało dla graczy na targach w Kolonii jest nowy pakiet konsola + gra. Tym razem chodzi o PlayStation 4 z Gran Turismo Sport. W zasadzie nie jest to wielkie zaskoczenie, bo już wczoraj hiszpański oddział Sony użył w komunikacie na Twitterze emoticonki z samochodem. Łatwo było się domyślić, o co chodzi...

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Przejdźmy do konkretów na temat nowego pakietu. Oferta będzie dostępna w europejskich sklepach od 18 października (w dniu premiery Gran Turismo Sport). Sprzęt, który Sony wrzuca do kartonu to model PlayStation 4 z dyskiem 1 TB lub z dyskiem 500 GB. Dla zainteresowanych dostępny będzie również pakiet z PlayStation 4 Pro. Oczywiście we wszystkich pakietach znajdziecie kopię Gran Turismo Sport (w edycji Day 1, wyposażoną w 250000 kredytów do wykorzystania w grze a także pakiet naklejek na samochody i specjalny kask dla wirtualnego kierowcy).

Szykowane na 18.10.2017 pakiety z Gran Turismo Sport:

  •     Edycja Jet Black PS4 1 TB
  •     Edycja Jest Black PS4 500GB
  •     Edycja Jet Black PS4 1TB + extra Jet Black DUALSHOCK 4
  •     Edycja Jet Black PS4 Pro

Sony zamierza również sprzedawać same kontrolery DualShock 4 w przedstawionej wersji kolorystycznej.

Sony nie podało cen rzeczonych pakietów. Otrzymaliśmy za to serię zdjęć przedstawiających bundle'a. Jak oceniacie PS4 i DualShocka w nowych szatach?

Tagi: