SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.08.2017 09:30
Forza Motorsport 7. Najdroższa edycja gry kosztuje 110 euro. Cudowne screeny z gamescom 2017
1670V

Forza Motorsport 7. Najdroższa edycja gry kosztuje 110 euro. Cudowne screeny z gamescom 2017

Zwiastun Forza Motorsport 7 ujawniony na konferencji Micrososftu na gamecom 2017 zadziwiał niestety w mało pozytywny sposób. A to z tego względu, że materiał oglądaliśmy już wcześniej na E3 2017. Na szczęście gigant z Redmond zadbał również o pewne nowości.

Może i nie doczekaliśmy się nowego zwiastuna Forza Motorsport 7 z okazji gamescom 2017 (zapracowanym autorom zabrakło czasu?), ale za to Microsoft opublikował serię pięknych screenshotów z wyczekiwanych wyścigów.

Xbox One X. Ruszyły zamówienia przedpremierowe! W pudełku edycja Project Scorpio!

Oprócz rzeczonych grafik gigant z Redmond ujawnił też, co dokładnie otrzymamy kupując w preorderze standardową i wzbogaconą wersję Forza Motorsport 7. W standardowej wersji dostaniemy za 70 euro oprócz gry "bonusową zawartość do Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 3 oraz pakiet samochodów Hoonigan". Jeśli zdecydujemy się na cyfrową edycję Deluxe za 90 euro w nasze łapki wpadnie ponad to pakiet samochodów Day One oraz przepustka VIP (o wartości 20 dolarów). Najdroższą edycją będzie wersja Ultimate za 110 euro. W jej ramach oprócz wymienionych elementów dostaniemy Przepustkę na nowe samochody (Car Pass) oraz dostęp do gry Early Access (tytuł testować będzie można dzięki temu już 29 września).

Wiadomo, że Forza Motorsport 7 doczeka się aktualizacji wprowadzającej pełne wsparcie dla mocy Xbox One X w momencie premiery konsoli, czyli 7 listopada 2017 r. Z tytułu będą mogli się cieszyć posiadacze Xbox One i PC od 3 października.

Ekipa Turn 10 nie przesadzała mówiąc o pięknej jakości graficznej w Forza Motorsport 7. Potwierdzenie ich słów znajdziecie w poniższej serii screenshotów, które potwierdzają, że trudno będzie konkurencyjnym tytułom pobić jakość wizualną nowej Forzy.

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Forza Motorsport 7
  • Platformy:  XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 03.10.2017
  • Napisy
  • od lat 3 online
Miesięcznik PSX Extreme